Author: t***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: petty cute, hairline is okay. good length
顏色: 黑色
Price: HK$169.00
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 220 g |
| 長度 | 55 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2306081018118119 |
Author: t***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: petty cute, hairline is okay. good length
顏色: 黑色
Author: 9***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: نفس الصوره ما ندمت اني اخذتها
顏色: 黑色
Author: d***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلوه اعجبتني بس تتساقط
顏色: 黑色
Author: a***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looks super natural on me, i can freely wear it without it slipping off my head
顏色: 黑色